Servis

POZOR - ZRUŠENÍ OTEVÍRACÍ DOBY

Z důvodu mimořádných opatření budeme od 16. 3. 2020 do odvolání 

zboží k reklamaci a opravám přijímat pouze poštou nebo jiným dopravcem. Pro osobní návštěvy zůstane servisní středisko uzavřeno.

Děkujeme za pochopení.

 

Příjem oprav

Zboží lze předat osobně na adrese servisu nebo zasílat poštou jako cennou zásilku. Ke zboží musí být přiloženy tyto náležitosti (bez nich nemůže být oprava provedena):

Upozornění: U pozáručních oprav účtujeme poplatek za diagnostiku závady ve výši 200 Kč. V případě následného provedení opravy je tento poplatek odečten z ceny opravy. Pokud je zboží zasíláno zákazníkovi zpět poštou, účtujeme poplatek za poštovné ve výši 165 Kč.

Opravy starších modelů

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. Pro pozáruční servis lze využít také smluvních servisních partnerů Swiss Military Hanowa.

Seznamte se podmínkami záruky

Délka a podmínky záruky jsou uvedeny v záručních listech přiložených k výrobkům. U výrobků, které byly zakoupeny v zahraničí platí záruční doba dle podmínek uvedených v Mezinárodním záručním listu, který musí být řádně vyplněn a předložen spolu s výrobkem. Na hodinky Swiss Military Hanowa zakoupených v ČR 1. 6. 2019 a později u autorizovaných prodejců poskytujeme záruku 3 roky. Opravy hodinek zakoupených u neutorizovaných prodejců budou odmítány s odkazem na neexistující smluvní vztah mezi GOLDTIME a.s. a těmito prodejci.

Adresa

SWISS MILITARY HANOWA Service Centre
U Libeňského pivovaru 10
Praha 8 - Libeň
Po - Pá: 8:30 - 15:30 hod.
So - Ne: zavřeno
Tel: +420 284 821 344
E-mail: service@goldtime.cz

Přijímáme platební karty!